Ogień Brwinów

13.06.2014

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:

UKS OGIEŃ BRWINÓW

Kim jesteśmy? Drużyną!

O co gramy? O zwycięstwo!

Powstanie klubu zainicjowane zostało przez sympatyków, prawdopodobnie najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie - piłki nożnej. Zaczynając od najniższego szczebla chcemy z każdym kolejnym krokiem rozwijać się, by w przyszłości móc pozostawić kolejnym amatorom futbolu możliwość spędzania czasu wolnego realizując swoją pasję.

Jednym z naszych priorytetów jest nasza akademia piłkarska, z której będziemy chcieli w przyszłości wzmacniać naszą drużynę seniorską. Tradycje mamy jeszcze krótkie, co wynika z młodości klubu, jednakowoż przy prowadzeniu klubu energia wręcz nas rozpiera! Współpracując z Brwinowskimi organizacjami (Gminny Ośrodek Kultury, Gmina Brwinów) staramy się promować piłkę nożna wśród mieszkańców gminy Brwinów i okolic.

Wspólnie chcemy po prostu stworzyć przede wszystkim społeczeństwo połączone futbolem!