Klasyfikacja strzelców I i II zespołu!

Klasyfikacja strzelców I i II  zespołu!

W bieżących rozgrywkach dość interesująco prezentuje się klasyfikacja najlepszych strzelców naszego I zespołu. Liczba strzelonych bramek rozkłada się na wielu zawodników, w czołówce strzelców jest naprawdę "gęsto".
W bieżących rozgrywkach Ligi Okręgowej nasz zespół zdobył 22 bramki. Walka o najlepszego snajpera naszego klubu wygląda następująco:

1. Jacek Kaczorek 5 bramek,

2. Mariusz Szymaniak 4,

3. Błażej Cichmiński, Tomasz Faltynowski  po 3,

4. Damian Warmiak 2,

5. Robert Nowak, Jakub Gnoiński, Paweł Tarnowski, Cezary Wróbel, Jakub Polniak po 1.

Zupełnie inaczej wygląda klasyfikacja strzelców w  naszej  II drużynie (B klasa). Tutaj mamy wyraźnego lidera! Nasz drugi zespół zdobył w tej rundzie 15 bramek. Klasyfikacja strzelców wygląda następująco:

1. Jakub Matusiak 6 bramek,

2. Mateusz  Szarpak 3,

3. Lawrewnce  Mendy, Tomasz Faltynowski, Maciej Twardziński, Daniel Lasota, Jakub Polniak, Kamil Janowicz  po 1.

Więcej  statystyk i zestawień wkótce!