Kolejne zwycięstwa naszych drużyn!

Miniony weekend przyniósł dwa kolejne zwycięstwa naszych drużyn. Najpierw w sobotę 12 wrześnie nasza I drużyna pokonała na wyjeździe PKS Radość 2-1 (0-1). Bramki w tym meczu dla naszego zespołu strzelili: Jakub Polniak i Tomasz Faltynowski. Mecz miał nieoczekiwanie dość dramatyczny przebieg, ponieważ zwycięskiego gola zdobyliśmy grając w osłabieniu - czerwoną kartką ukarany został bowiem w 78 minucie Jakub Polniak (druga żółta kartka). To już siódme kolejne zwycięstwo naszej drużyny w tej rundzie Ligi Okręgowej! Za tydzień czeka nas mecz na "szczycie" ligi z Vulkanem Wólka Mlądzka.

Następnie w niedzielę 13 września nasz II zespół zmierzył się z rezerwami Piasta Piastów. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3-2 (3-0). Bramki dla naszego zespołu strzelali: Jakub Matusiak 2 i Tomasz Faltynowski. To był trzecie kolejne zwycięstwo naszej II drużyny w rozgrywkach B klasy!